Чемпіонат Іспанії: два пенальті від Артема Довбика і повернення Віктора Циганкова

27.04.2024 17:06

Українці Артем Довбик і Віктор Циганков допомогли Жироні взяти три очки в першості Іспанії

Жирона Довбика і Циганкова в поєдинку 33-го туру чемпіонату Іспанії на виїзді зустрічалася з Лас-Пальмасом. Артем потрапив до стартового складі біло-червоних, а Віктор, який щойно відновився від травми, залишився у запасі.

На 26-й хвилині Довбик отримав змогу пробити одинадцятиметровий. Він пробив у лівий нижній кут воріт, але Альваро Вальєс у стрибку впорався з ударом. Втім майже відразу Лопес вивів гостей уперед.

На 57-й хвилині Довбик виправився і цього разу його удар з позначки виявився влучним. Це був 19-й гол українця в нинішній Ла Лізі.

На 70-й хвилині на поле вийшов Віктор Циганков і відіграв до фінального свистка. Довбика ж замінили на цій же хвилині. Отже, 2:0 – перемога підопічних Мічела.

Після цієї зустрічі Жирона з 71 очком вийшла на друге місце у турнірній таблиці.