Лунін відреагував на перемогу над Баварією і вихід у фінал ЛЧ: амбітна заява воротаря Реала і збірної України

09.05.2024 12:28
Категории: Новини Гравці

Воротар «вершкових» та збірної України Андрій Лунін не стримував радощів після переможної (2:1) гри у матчі-відповіді 1/2 Ліги Чемпіонів проти Баварії.

Пізно вночі український голкіпер опублікував пост на своїй Instagram-сторінці, де закликав партнерів не зупинятись та здобути найпрестижніший трофей Європи:

Яка чарівна ніч на Бернабеу 😍.
Дякуємо мадридцям 👏💪👏👏👏👏👏👏👏👏.
Ходімо за 15-им 🤍😍😊😊😊😊😊.

У середу, 8 травня, мадридський Реал обіграв Баварію у другому матчі півфіналу Ліги Чемпіонів. Андрій Лунін провів на полі усі 90 хвилин. Протягом гри українець зробив кілька сейвів, але на 68 хвилині пропустив після удару Альфонсо Девіса. Вітім, це не завадило мадридцям здобути підсумкову перемогу завдяки двом взяттям воріт від Хоселу.

У цьому сезоні Андрій Лунін захищав ворота мадридців у 30 матчах в яких пропустив 28 голів. У 12 поєдинках українець залишав свої володіння «на замку».

✅ Фінал Боруссія Д – Реал відбудеться 1 червня на Вемблі. У разі перемоги королівський клуб завоює 15 Кубок Чемпіонів.