Визначилися фіналісти Ліги чемпіонів 2023/24: у вирішальному матчі зіграє український збірник

09.05.2024 10:55

У середу, 8 травня, після гостьової нічиєї 2:2 Реал нашого Андрія Луніна переміг Баварію у матчі-відповіді 1/2 Ліги Чемпіонів (2:1) та вийшов до фіналу. Там суперником «вершкових» стане Боруссія Д, яка двічі по 1:0 здолала ПСЖ.

Лунін провів на полі усі 90 хвилин. У першому таймі український воротар відзначився сейвом після удару Гаррі Кейна з-за меж штрафного майданчика.  У другій половині гри український голкіпер ще кілька разів рятував власну команду, однак на 68 хвилині не зміг нічого зробити з дальнім ударом від Альфонсо Девіса.
Реалу все ж вдалось зламати гру.

На 81 хвилинні Карло Анчелотті випустив Хоселу замість Федеріко Вальверде. Уже за 7 хвилин форвард мадридців опинився першим на добиванні, коли Мануель Ноєр не зміг зафіксувати м’яч після удару Вінісіуса Жуніора – 1:1. На 90+2 хвилині Хоселу відгукнувся на простріл від Антоніо Рюдігера – 2:1.

У додатковий час зрівнювати рахунок міг Де Лігт, який навіть збив у ворота українця, однак головний арбітр матчу Шимон Марчіняк обірвав цю атаку та зафіксував офсайд у Джамала Мусіали.

✅ Фінал Боруссія Д – Реал відбудеться 1 червня на Вемблі.

У цьому сезоні Андрій Лунін захищав ворота мадридців у 30 матчах в яких пропустив 28 голів. У 12 поєдинках українець залишав свої володіння «на замку».