Голкіпер Динамо прокоментував свій подвійний ювілей у чемпіонаті України

Аватар Володимир Сержан Володимир Сержан
568
0 голосів
Голкіпер Динамо прокоментував свій подвійний ювілей у чемпіонаті України
бущан-динамо

Голкіпер київського Динамо Георгій Бущан поділився думками щодо досягнення позначки в 100 поєдинків у чемпіонаті України

Матч із Поліссям (3:0) став для Георгія Бущана 100-м за ліком в УПЛ. Крім того, рівно в половині поєдинків голкіпер Динамо не пропускав. Коментар футболіста біло-синіх із цього приводу наводить офіційний сайт клубу.

— Чи слідкували за своєю статистикою? Чи знали, що матч із Поліссям буде для вас 100-м у Прем’єр-лізі?

— Ні, не слідкував і не знав про 100-й матч. Але дивився, що через кілька поєдинків зіграю 150-й поєдинок за Динамо в усіх турнірах. Якщо взяти до уваги час, за який я провів ці матчі, вважаю, що зіграв мало. Міг зіграти більше, але, на жаль, були травми та конкуренція. Щоб наздогнати Олександра Шовковського, мені потрібно зіграти ще дві кар’єри. У цілому, приємно провести в Прем’єр-лізі 100 матчів. І ще багато — попереду.

— Половину із цих матчів ви зіграли «на нуль», чи вас радує такий відсоток «сухих» поєдинків?

— Треба брати до уваги те, що я граю за Динамо, де зібрані найкращі футболісти країни, тому і такий відсоток «сухих» матчів. Краще дивитися, скільки я пропустив, мабуть, у цій графі потрібно щось покращувати. Узагалі, звісно, дуже приємно грати «на нуль» і перемагати.

Півзахисник Динамо розповів про те, чому несподівано зник