«Газзаєв мав рацію»: Сабо назвав екгравця збірної України, який загубив кар’єру

08.05.2024 12:00
Категории: Новини

Колишній головний тренер Динамо та збірної України, Йожеф Сабо, поділився спогадами про футболіста Віктора Леоненка. Сабо розповів про негативні вади свого колишнього підопічного.

Леоненко, за словами Сабо, хоча любив пиво, на тренуваннях працював добре. Проте він постійно бурчав собі під ніс і був вічно чимось незадоволеним. Вважав себе великим, а інших – посередностями. Це звичайне зазнайство.

Сабо вважає, що потенціал таланту дозволяв Леоненку виступати у грандах світового футболу, але характер та любов до алкоголю стали на заваді його переходу до топ-клубу Європи.

«До Києва він приїхав із московського Динамо, де його тренував Валерій Газзаєв. Газзаєв мені тоді сказав: «Йожефе, ти з ним ще намучишся». Як виявилось, мав рацію.

Леоненко був класним футболістом, і якби не пиво і його бурчалівка, то він міг заграти за будь-яку команду світу, включаючи Реал і Барселону», – наводить слова Сабо Sport-express.ua.

Леоненко провів у складі київського Динамо 98 матчів та забив 61 гол. На його рахунку також 14 поєдинків та 6 голів у складі збірної України.

Лента новостей