Судаков забивав, а Мудрик віддавав. Підсумки молодіжного Євро-2023 для збірної України

09.07.2023 11:02
Категории: Новини Теми

Вивчаємо показники футболістів молодіжної збірної України на Євро-2023 (U-21)

Фото УАФ

Підопічні Руслана Ротаня здорово виступили на чемпіонаті Європи, виборовши історичну для України путівку на Олімпіаду. У груповому етапі синьо-жовті фінішували другими, здолавши Хорватію (2:0) і Румунію (1:0) та зігравши внічию з Іспанією (2:2). Затим у чвертьфіналі збірна України перемогла Францію (3:1), однак у півфіналі не встояла перед тією ж Іспанією (1:5).

Хоча б раз виходили на поле всі гравці в заявці, окрім третього голкіпера Фесюна. По п’ять матчів провели Вівчаренко (усі — у стартовому складі), Сич, Желізко, Брагару, Бражко, Кащук, Судаков, Сікан.

Найбільше хвилин награли у фінальному турнірі: Сич (404), Вівчаренко (376), Трубін (360), Таловєров (360), Батагов (360), Бражко (347), Бондаренко (340).

Забивали голи: Судаков (3), Бондаренко (2), Кащук (1), Сікан (1), В’юнник (1), ще один м’яч румуни відправили у власні ворота.

Асистенти: Мудрик (3, у тому числі й зароблений пенальті), Назаренко (2), Бондаренко (1), Кащук (1), Брагару (1 — пас на автогол), Сікан (1 — заробив пенальті).

Жовті картки отримували Криськів (2), Вівчаренко (1), Сич (1), Сікан (1), а вилучення у грі з румунами заробив Ванат, причому нападник отримав дискваліфікацію на два матчі.

УЄФА визнавав кращим гравцем поєдинку Кащука, Бондаренка, Назаренка і Судакова. Останній став одним із трьох кращих бомбардирів турніру, в яких по три м'ячі в активі.

Футболісти молодіжної збірної України в фінальному турнірі Євро-2023 (U-21)