На чемпіонаті Європи українська молодіжка зупинилася за крок до фіналу

05.07.2023 23:50
Категории: Топ Новини

Підопічні Руслана Ротаня у півфіналі турніру програли збірній Іспанії

Фото УАФ

Півфінальний матч Євро-2023 (U-21) між збірними України та Іспанії для українських шанувальників очікувався з оптимізмом, оскільки підопічні Руслана Ротаня завдання-мінімум виконали, потрапивши на Олімпіаду-2024. Тому і результат на синьо-жовтих не так тиснув, як на іспанців, котрі вважалися фаворитами цього протистояння.

Не дивно, що з перших хвилин збірна Іспанії заволоділа м'ячем, але вже перший серйозний випад українців завершився голом. Мудрик на фланзі класно розібрався з Віктором Гомесом і віддав у центр штрафного майданчика, де Бондаренко в дотик відправив м'яч у сітку. 1:0. Була лише 13-та хвилина.

Але, можливо, цей гол якоюсь мірою зіграв злий жарт із підопічними Руслана Ротаня. Вже через чотири хвилини Руїс зрівняв рахунок. А на 24-й хвилині ми вже були в ролі наздоганяючих. Іспанці знайшли вільний        простір в опорній зоні синьо-жовтих і Санчет ударом із середньої дистанції забив другий м'яч. 1:2.

Тепер вже команді Руслана Ротаня треба було йти вперед. Українці взяли м'яч під контроль, ось тільки суперник до певного часу добре оборонявся. Лише на 41-й хвилині рахунок міг стати рівним. Мудрик серед трьох захисників зумів віддати флангову передачу на Сікана, удар якого з кута воріт потягнув Тенас.

Другий тайм почався з небезпечного удару Бондаренка, але м'яч пролетів вище воріт. Україна більше володіла м'ячем, але знов пропустила. На 54-й хвилині під час атаки іспанців м'яч опинився у Бондаренка, якому потрібно було просто розрядити обстановку, але півзахисник вирішив віддати пас на Судакова, якого випередив Бланко та одразу пробив у кут воріт. 1:3. Українці не занепали духом і знову пішли вперед. Небезпечно пробивав Судаков, але Тенас у падінні відбив м'яч. А коли на 68-й хвилині Орос забив четвертий м'яч, результат поєдинку, по суті, був вирішений.

Підопічні Руслана Ротаня, як і раніше, шукали шляхи до воріт противника, проте іспанці діяли надійно, небезпечно відповідаючи контратаками, одна з яких на 78-й хвилині завершилася п'ятим забитим м'ячем. 1:5.

Євро-2023 (U-21)

1/2 фіналу

Іспанія (U-21)Україна (U-21) — 5:1 (2:1)

Голи: Руис (17), Сансет (24), Бланко (54), Орос (68), Серхио Гомес (78) — Бондаренко (13).

Іспанія (U-21): Тенас, Міранда, Пачеко, Паредес, Віктор Гомес, Баєна (Вейга, 75), Бланко (Бернабе, 75), Серхіо  Гомес (Рікельме, 80), Сансет (Орос, 59), Родрі (Барренечеа, 59), Руїс.

Україна (U-21): Трубін, Вівчаренко (Брагару, 61), Батагов, Таловєров, Сич, Бражко (Желізко, 61), Бондаренко (Очеретько, 76), Судаков, Мудрик, Назаренко (Кащук, 46), Сікан (Ванат, 61).

Попереджено: Бланко (37) — Сич (44).