Молодіжна збірна України втратила перемогу у матчі з Іспанією

563
очеретько-іс-1-min

Проте підопічні Руслана Ротаня впевнено вийшли до чвертьфіналу Євро-2023 (U-21)

Фото УАФ

Останній матч у груповому раунді Євро-2023 (U-21) між Іспанією та Україною мав дати відповідь на запитання, хто з першого місця вийде до чвертьфіналу.

Зважаючи на те, що обидва суперники завчасно вирішили свої питання, наставники зробили кардинальні перестановки у своїх складах. Втім, нас не турбували іспанці, важливо, якою була збірна України. А підопічні Руслана Ротаня у першому таймі приємно здивували. І не тому що ми набагато перевершили Іспанію у володінні м'ячем (60 на 40). Синьо-жовті виглядали впевненіше за свого опонента. Хоча варто відзначити, що Україна могла і пропустити, проте красенем був Нещерет. Проте на перерву команди пішли за мінімальної переваги наших співвітчизників. На 43-й хвилині прорив правим флангом у виконанні Назаренка завершився пасом в центр штрафного майданчика, де В'юнник головою відправив м'яч у ворота. 0:1.

Але, на жаль, другий тайм розпочався з гола у наші ворота. Точніше, з автоголу. На 49-й хвилині винесення Сироти від воріт припало в ногу Желізко. 1:1.

Після цього не можна сказати, що українська збірна зникла, проте іспанці взяли гру під свій контроль. Гольових моментів іспанці наче не створювали, проте гра переважно проходила на половині поля синьо-жовтих. І лише у середині таймі за рахунок замін Руслану Ротаню вдалося трохи вирівняти становище. Більше того, на 81-й хвилині наша команда вийшла вперед. Голкіпер іспанців у своєму штрафному майданчику сфолив на Сікані. Пенальті! Вирок арбітра чітко реалізував Судаков. 1:2. Перемога? Ні. На 90-й хвилині іспанцям вдалося зрівняти рахунок за рахунок влучного удару Руїса. 2:2. Тому до чвертьфіналу збірна України вийшла з другого місця і тепер чекає на свого опонента, який визначиться завтра.

Євро-2023 (U-21)

Груповий раунд. 3-й тур

Іспанія (U-21) — Україна (U-21) — 2:2 (0:1)

Голи: Руїс (90) - В'юнник (43), Желізко (49, автогол), Судаков (81, з пенальті).

Іспанія (U-21): Агірресабала (Лео Роман, 46), Мартінес Лопес, Гільямон, Хіла, Санчес, Бернабе (Вейга, 82), Сансет (Руїс, 64), Барренечеа (Родрі, 73), Орос Гуарте, Рікельме ( Агірресабала, 46), Камельйо (Бланко, 63).

Україна (U-21): Нещерет, Лях, Салюк, Сирота, Вівчаренко (Сич, 46), Желізко, Очеретько (Судаков, 73), Криськів (Бражко, 63), Назаренко (Сікан, 73), Брагару (Кащук, 63) ), В'юнник.

Попереджено: Криськів (7).