Молодіжна збірна України з перемоги розпочала чемпіонат Європи

21.06.2023 21:00
Категории: Топ Новини

Підопічні Руслана Ротаня впевнено обіграли команду Хорватії…

Олексій Кащук. Фото УАФ

ерший матч у фінальній частині чемпіонату Європи молодіжна збірна України проводила проти Хорватії. Як не дивно, але багато вітчизняних фахівців віддавали перевагу саме підопічним Руслана Ротаня. І слід сказати, що перший тайм не розчарував. За статистикою гра пройшла приблизно в рівній боротьбі, проте синьо-жовті перевершили свого суперника щодо творчих дій. І якби було трохи більше фарту рахунок перед другим таймом міг би бути більшим, ніж 1:0. Сам забитий м'яч на 19-й хвилині, це чиста заслуга Олексія Кащука, який після передачі Артема Бондаренка розібрався із чотирма опонентами у штрафному майданчику суперника та більярдним ударом від штанги послав м'яч у сітку. Другу частину тайму м'ячем більше володіли хорвати, проте серйозних погроз балканці воротам Трубіна не створили.

Другий тайм розпочався для збірної України — краще не вигадаєш. Вже на 48-й хвилині Кащук став одним із героїв епізоду. Олексій зробив класну передачу до штрафного майданчика, а там Сікан виграв верхову боротьбу і відправив м'яч у сітку воріт суперника. 2:0.

Хорвати знову спробували заволодіти ініціативою та створили кілька небезпечних моментів. Спочатку на 62-й хвилині Стойкович із забійної позиції влучив у перекладину, а через п'ять хвилин Фріган не зміг потрапити в ближній кут. Гра, що залишилася до фінального свистка йшла з невеликою перевагою хорватів, проте підсумковий результат, ні в кого не викликав сумніву.

Молодіжна збірна України з упевненої перемоги розпочала чемпіонат Європи!

Свій наступний поєдинок на цьому турнірі синьо-жовті проведуть 24 червня. Суперником будуть господарі змагань — румуни.