Українська молодіжка виграла другий матч на чемпіонаті Європи

24.06.2023 21:05
Категории: Топ Новини

Обігравши Румунію, підопічні Руслана Ротаня зробили вагомий внесок у боротьбі за вихід до чвертьфіналу Євро

Фото УАФ

Другий матч фінального турніру групового раунду Євро-2023 (U-21) між збірними України та Румунії був багато в чому визначальним для господарів змагань. Поразка не залишала б їм шансів на вихід у плей-офф. Тому в перші хвилини румуни були активними, проте підопічні Руслана Ротаня не пішли на поводу у свого суперника і дуже швидко взяли нитки гри у свої руки. Достатньо сказати, що у першому таймі володіння м'ячем було за українцями, які й створили більше гольових моментів. Найбільше близьким до забитого м'яча був Данило Сікан, проте тричі, перебуваючи в добрій позиції, нападник не використав шансів. Проте перший тайм давав оптимізм на результат всього поєдинку.

Друга половина зустрічі розпочався із атак синьо-жовтих, які закрили свого суперника на його половині поля. На 55-й хвилині той самий Сікан після флангової передачі Сича влучив у перекладину, а удар Судакова парирував голкіпер румун.

Господарі спробували відсунути гру від своїх воріт і на 62-й хвилині створили момент, проте м'яч після удару Альбу пройшов поряд зі штангою.

Друга частина другого тайму, як і раніше, залишилася за збірною України, яка таки досягла свого. На 89-й хвилині наш прорив лівим флангом завершився прострілом Брагару, але м'яч влучив у Дікана і залетів у ворота. 0:1. Через три хвилини у невинній ситуації червону картку заробив Ванат, тож фініш матчу пройшов у нервовій боротьбі. Проте підопічні Руслана Ротаня втримали потрібний для себе рахунок та практично вирішили питання виходу до наступного раунду змагань.