Олександр Шовковський склав свій перший іспит на чолі Динамо

28.04.2023 15:06

У поєдинку 23-го туру чемпіонату України київське Динамо в Ужгороді обіграло харківський Металіст

Фото fcdynamo.com

У попередньому турі біло-сині вирвали нічию із Шахтарем (1:1), а тепер зустрічалися із кризовим Металістом, який набрав лише три очки у весняній частині УПЛ. Динамівців виводив на поле виконувач обов’язків головного тренера Олександр Шовковський, оскільки Мірча Луческу відправився на лікарняний. Що цікаво, стартовий склад киян був ідентичним із тим, що грав проти гірників.

Динамівці мали відкривати рахунок у першому таймі, однак моментами не скористалися, зокрема, у стійку поцілив Андрієвський. По перерві подарунок киянам зробив Романюк, який заробив пряме вилучення за фол проти Кабаєва на вході до штрафного.

Певний час харків’яни трималися, проте на 70-й хвилині біло-сині таки забили — Сироті вдався блискучий удар із-за меж штрафного під дальню стійку. Незабаром свій дев’ятий гол у поточному чемпіонаті оформив Ванат, замкнувши простріл Кабаєва.

Утім, підопічні Шовковського ледь не впустили перевагу. Спершу помилився Попов, подарувавши м’яч Картушову, який віддав на порожні ворота Прядуну, а Максим оформив свій восьмий гол у чемпіонаті. Незабаром уже Нещерету довелося рятувати після удару Пороха зі штрафного.

Проте в компенсований час крапку поставив Вівчаренко, завершивши класну комбінацію після передачі Буяльського. Кияни перемагають із рахунком 3:1 і підтягуються до лідерів.

УПЛ. 23-й тур

Металіст Динамо 1:3 (0:0)

Гол: Прядун (81, Картушов) — Сирота (70, Андрієвський), Ванат (75, Кабаєв), Вівчаренко (90+1, Буяльський).

Металіст: Єрмолов, Романюк, Паті, Порох, Коррал, Картушов, Панасенко (Багачанський, 61), Ралюченко, Чайковський (Бойчук, 46, Наумець, 72), Демченко, Прядун.

Динамо: Нещерет, Тимчик, Дячук (Попов, 78), Сирота, Вівчаренко, Андрієвський, Сидорчук, Беніто (Діалло, 78), Буяльський, Н. Волошин (Кабаєв, 46), Ванат (Рамірес, 78).

Попереджені: Прядун (34), Коррал (45+2), Демченко (86) — Вівчаренко (47), Рамірес (82).

Вилучений: Романюк (48, М).