Динамо — Шахтар: два неймовірні голи вирішили долю матчу (відео)

22.04.2023 19:09

У центральному поєдинку 22-го туру чемпіонату України донецький Шахтар зійшовся з київським Динамо

Принципові суперники зустрічалися на стадіоні імені Лобановського. Динамівці підійшли до гри на четвертій сходинці в таблиці, а гірники — у статусі лідера. Підопічні Мірчі Луческу не обігрували Шахтар із 2021 року, що додавало їм мотивації.

У господарів не потрапили до заявки Попов і Лонвейк, яких у стартовому складі замінили Сирота й Андрієвський. Також відзначимо появу з перших хвилин Назара Волошина. Шахтар здивував виходом на поле одночасно Гочолеішвілі та Коноплі.

Перший тайм пройшов практично без моментів. Тим не менше, гірники свій гол забили — на 12-й хвилині Степаненко приклався здалеку, а Нещерет не зумів відбити м’яч, який летів по центру воріт. Динамо відповіло лише під кінець тайму, коли Беніто влучив у Ракіцького, а Волошин на добиванні не зміг переграти Трубіна.

Команди не стали форсувати події по перерві. На 55-й хвилині з-за меж штрафного повз ціль пробив Судаков. Динамо ніяк не могло підібратися до чужих воріт, тож здавалося, що гірники втримають перевагу. Однак на 82-й хвилині неймовірний штрафний удар виконав Андрієвський, що дозволило біло-синім вирвати нічию — 1:1.