01.07.2023 11:03
Категории: Новини Теми

Вивчаємо показники гравців молодіжної збірної України у груповій стадії Євро-2023 (U-21)

Фото УАФ

Підопічні Руслана Ротаня посіли другу сходинку в групі В, здолавши Хорватію (2:0) і Румунію (1:0) та зігравши внічию з Іспанією (2:2). Тепер на синьо-жовтих очікує чвертьфінал із Францією, який відбудеться 2 липня.

Як повідомляє офіційний сайт УПЛ, у складі нашої команди на поле виходив 21 гравець (окрім воротаря Фесюна та травмованого Мудрика). В усіх трьох матчах узяли участь 11 виконавців (в основі — лише Вівчаренко і Криськів).

Забивали голи: Кащук, Сікан, В’юнник, Судаков, ще один м’яч румуни відправили у власні ворота.

Асистенти: Бондаренко, Кащук, Брагару (пас на автогол), Назаренко, Сікан (заробив пенальті).

Єдину жовту картку отримав Криськів, а вилучення у грі з румунами заробив Ванат, причому нападник отримав дискваліфікацію на два матчі.

Додамо, що в усіх трьох поєдинках кращими гравцями визнавали саме представників української «молодіжки» — Кащука, Бондаренка і Назаренка відповідно.

Футболісти молодіжної збірної України в груповому раунді Євро-2023 (U-21)

Воротарі

1 тур

2 тур

3 тур

Руслан Нещерет

90 хв

Анатолій Трубін

90 хв

90 хв

Кіріл Фесюн

Захисники

1 тур

2 тур

3 тур

Костянтин Вівчаренко

90 хв

90 хв

45 хв

Олександр Сирота

90 хв

Максим Таловєров

90 хв

90 хв

—

Олексій Сич

90 хв

90 хв

45 хв

Володимир Салюк

90 хв

Ростислав Лях

90 хв

Арсеній Батагов

90 хв

90 хв

Півзахисники

1 тур

2 тур

3 тур

Іван Желізко

7 хв

5 хв

90 хв, АГ

Михайло Мудрик

Олександр Назаренко

29 хв

72 хв, асист, MVP

Максим Брагару

61 хв

23 хв, асист

62 хв

Володимир Бражко

83 хв

85 хв

28 хв

Дмитро Криськів

70 хв

67 хв

62 хв, ЖК

Олег Очеретько

20 хв

5 хв

72 хв

Олексій Кащук

70 хв, гол, асист, MVP