Шахтар несподівано програв Поліссю: неймовірні сейви Волинця, перемога після вильоту з єврокубку

Аватар Віктор Слюсаренко Віктор Слюсаренко
231
1 голос
Святкування Сергієм Чоботенком забитого голу. Фото: УПЛ
Донецький Шахтар з рахунком 0:1 зазнав поразки від житомирського Полісся у межах другого туру Української Прем’єр-ліги сезону 2024/2025 років.
  • Шахтар у міжсезоння зіграв вісім контрольних матчів: «гірники» здобули три перемоги, двічі зіграли внічию та зазнали трьох поразок.
  • У літнє міжсезоння Полісся виграло чотири матчі у п’яти спарингах та один раз зіграв внічию.
  • У першому турі чемпіонату Шахтар розгромив Ворсклу (5:0), а гра Рух - Полісся була перенесена на пізніший термін.

У першому таймі матчу житомирській команді вдалося вийти вперед. На 35-й хвилині захисник Полісся Сергій Чоботенко відключився на стандартне положення і вміло замкнув передачу Олександра Назаренка.

ВІДЕО ГОЛУ В МАТЧІ ШАХТАР – ПОЛІССЯ

Після перерви гравці донецької команди намагалися врятуватися від поразки: створили кілька моментів біля воріт Євгена Волинця, але не реалізували. Тож Шахтар зазнав першої поразки у нинішньому сезоні УПЛ.

У наступному турі чемпіонату України, 17 серпня, Полісся вдома зіграє з Інгульцем, а 18 серпня Шахтар буде протистояти Лівому берегу.