Другий поспіль програш: Полісся не здолало Олімпію та вилетіло з Ліги конференцій

Аватар Олександр Щербатих Олександр Щербатих
173
Полісся - Олімпія. Фото: ФК Полісся
Житомирське Полісся провело матч-відповідь другого кваліфікаційного раунда Ліги конференцій проти словенского клубу Любляна. Українцям потрібно було відігруватись з рахунку 0:2.

Уже на першій хвилині вболівальники українців отримали великі надії на турнірний камбек. Житомиряни запустили атаку по лівому флангу з якого простріл у центр карного майданчика запустив Олександр Назаренко, а Богдан Кушніренко розстріляв ворота - 1:0.

Богдан Кушніренко радіє взяттю воріт. Фото: ФК Полісся

Проте, радість не була довгою. Уже на 11-й хвилині Рауль Флоруц, який забивав і у першому матчі, отримав м'яч на фланзі у нашому штрафному. за секунду він обіграє Едуарда Сарапія та прицільно проб'є у ближній кут Волинця.

Відео голів доступне ТУТ

Після того, яка рахунок зрівнявся більше нагнітали саме виконавці команди з України. Ще у першому таймі небезпечно пробивали Назаренко та Лукас Тейлор. У другому таймі бути активними житомирян спонукала ситуація. Головою у штангу пробивав Гуцуляк, небезпечними були Кушніренко, Михайличенко та Назаренко, але рахунок не змінювався. А на 90+3 хвилині українці пропустили контратаку.