Зоря завдяки голу Герреро здолала Чорноморець: команда Бабича ще не здобула жодного очка

Аватар Віктор Слюсаренко Віктор Слюсаренко
89
1 голос
Едуардо Герреро. Фото: Зоря
Одеський Чорноморець, який цього літа масштабно перебудовується, вдома приймав луганську Зорю у межах другого туру Української Прем’єр-ліги сезону-2024/25 років.
  • У міжсезоння одеський клуб провів вісім спарингів, в яких три перемоги, двічі зіграв внічию та зазнав трьох поразок.
  • Луганська команда у літнє міжсезоння збори проводила у Словенії. Зоря зіграла сім контрольних матчів: дві перемоги, три нічиї та дві поразки.
  • У першому турі чемпіонату Чорноморець на виїзді поступився Кривбасу (0:1).
  • Зоря у зустрічі першого туру УПЛ здолала Інгулець (2:1).

У першому таймі зустрічі забитих голів не було. А от після перерви один з найкращих гравців гостей Герреро відкрив рахунок, скориставшись передачею Антюха. Через кілька хвилин одесити відповіли своїм моментом: Габелок пробив вище воріт. Герреро мав можливість оформити дубль, але пробив не влучно з хорошої позиції. Матч завершився мінімальною перемогою луганської команди - 1:0.

ВІДЕО ГОЛУ МАТЧУ ЧОРНОМОРЕЦЬ - ЗОРЯ

У наступному турі чемпіонату України, 16 серпня, Чорноморець прийме Колос, а 17 серпня Зоря зіграє з Олександрією.