Колос не переграв Інгулець: аграрне дербі завершилося без забитих м'ячів

Аватар Віктор Слюсаренко Віктор Слюсаренко
60
1 голос
Епізод матчу Колос - Інгулець. Фото: УПЛ
Інгулець після повернення до еліти українського футболу завітав у гості до ковалівського Колоса у межах другого туру Української Прем’єр-ліги сезону-2024/25 років.
  • Колос у літнє міжсезоння провів дев’ять спарингів, в яких здобув шість перемог, двічі зіграв внічию та зазнав двох поразок.
  • У літнє міжсезоння Інгулець провів сім контрольних матчів, в яких здобув дві перемоги, двічі зіграв внічию та зазнав трьох поразок.
  • У першому турі чемпіонату Колос зіграв внічию з Оболонню (2:2), а Інгулець зазнав поразки від луганської Зорі (1:2).

У першому таймі матчу була напружена гра, яка не порадувала глядачів забитими голами. Господарі претендували на призначення пенальті в епізоді порушення правил голкіпером Паламарчуком, але після перегляду VAR було зафіксовано положення поза грою у гравця Колоса.

На 53-й хвилині гри гості могли відкрити рахунок: воротар Колоса потягнув удар Петька. А через кілька хвилин Козак потужно пробивав - захисник господарів Бурда вибив м’яч з лінії пустих воріт. Топалов міг забити гол у ворота Інгульця, але не влучив по м’ячу. Гра завершилася внічию 0:0.

У наступному турі чемпіонату України, 16 серпня, Колос завітає у гості до одеського Чорноморця, а наступного дня Інгулець на виїзді зустрінеться з житомирським Поліссям.