Брагару: «Криськіва побачив периферійним зором». Один із героїв історичної перемоги на Олімпіаді – про Аргентину і Марокко

Аватар Андрій Піскун Андрій Піскун
105
3 голоси
Максим Брагару проти Ашрафа Хакімі. Колаж: «Збірна»
Вінгер олімпійської збірної України та Динамо Максим Брагару дав ексклюзивний коментар сайту «Збірна», в якому розповів про дебютну перемогу на Іграх в Парижі.

Збірна України реабілітувалась за прикру поразку у першому турі Олімпіади від Іраку (1:2), здолавши у меншості на останніх хвилинах міцне Марокко (2:1).

Перший гол нашої команди забив Дмитро Криськів після блискучої передачі Максима Брагару. Новачок Динамо дав ексклюзивний коментар сайту «Збірна», у якому розповів, завдяки чому вдалося перемогти непоступливе Марокко.

«В першу чергу нам вдалося перемогти завдяки великому бажанню, характеру та вірі в себе. Мій асист? Коли я вже робив простріл, то побачив периферійним зором вільну зону, куди і біг Діма Криськів».

▶️ Дивитися відео асиста Брагару і голу Криськіва ▶️

На лівому фланзі Брагару діяв проти іменитого суперника із ПСЖ Ашрафа Хакімі.

«Цікаво було зіграти на фланзі с таким гравцем, це топ-рівень»

Руслан Ротань замінив Брагару на Очеретька на 64-й хвилині, відразу після вилучення Салюка та пропущеного голу. Ми поцікавились у Максима, чи не пов’язана заміна із пошкодженням.

«Зі здоров’ям все гаразд».

Після перемоги українську команду відвідав президент УАФ Андрій Шевченко.

«Андрій Миколайович підтримав нас та привітав!», – каже Брагару.

Також Максим поділився думками про майбутню гру з Аргентиною, у якій нам у жодному разі не можна програвати.

«На кожну гру ми виходимо з думками тільки про перемогу, будемо робити все можливе».

Наостанок ми запитали Брагару, чи відчуває він, що увійшов з командою в історію після дебютної перемоги на Іграх.

«Зараз ми про це не думаємо, концентрація на матчах», – відповів Максим.

• Україна зіграє проти Аргентини 30 липня о 18:00.
  • У всіх команд нашої групи в активі по три очки,
  • підопічні Ротаня займають третє місце за додатковими показниками. До 1/4 фіналу виходять дві найкращі команди з групи.
  • Наші колеги із сайту Sport-express.ua розібрали, що потрібно Україні для виходу в плей-оф Олімпіади.