Шалена перемога України у матчі з Марокко на Олімпіаді: жовто-сині забили вирішальний гол у компенсований час

Аватар Кирило Паршаков Кирило Паршаков
468
5 голосів
Кадр з матчу Україна – Марокко. Фото: Віталій Вітлео
Сьогодні, 27 липня, у рамках Олімпійських ігор-2024 у Франції Україна провела поєдинок проти збірної Марокко на футбольному турнірі. Команда Ротаня одержала перемогу із рахунком 2:1.
  • У першому турі Україна програла Іраку (1:2).
  • Марокко в попередньому матчі одержало перемогу над Аргентиною (2:1).

Україна зіграла з Марокко у рамках другого туру Олімпіади. З самого початку зустрічі Україна створювала моменти біля воріт суперника і в підсумку це далося в знаки вже у середині першої 45-хвилинки. На 22-ій хвилині гри підопічним Ротаня вдалось відкрити рахунок. Максим Брагару продемонстрував чудове бачення поля та віддав передачу на Дмитра Криськіва, який з меж штрафного майданчика холоднокровно відправив м'яч у нижній лівий кут воріт.

Жовто-сині мали нагоду збільшити перевагу вже за 10 хвилин після першого голу. Максим Хлань замкнув влучний простріл зі флангу ударом головою під поперечину воріт. Однак, голкіпер марокканців Мунір виконав чудовий сейв.

ВІДЕО ЗАБИТИХ ГОЛІВ ВИ МОЖЕТЕ ПОДИВИТИСЬ ЗА ПОСИЛАННЯМ.

Початок другого тайму виявився менш вдалим для підопічних Ротаня. На 59-ій хвилині зустрічі Володимир Салюк спочатку заробив пенальті у власні ворота, через те що тримав опонента за футболку у власному штрафному майданчику, а після перегляду арбітром відеоповтору захисника було видалено з поля. Однак у самому кінці тайму Олег Федор виконав вдалу передачу в штрафний майданчик, де нею скористався Ігор Краснопір, пробивши низом по центру воріт, встановивши остаточний результат матчу - перемогу України з рахунком 2:1.

Олег Очеретько у матчі проти Морокко. Фото: Віталій Вітлео