Збірна України з поразки стартувала на Олімпіаді 2024: історичний гол Рубчинського не допоміг у матчі проти Іраку

Аватар Віктор Слюсаренко Віктор Слюсаренко
299
1 голос
Олег Очеретько у боротьбі з опонентом. Фото: УАФ
Сьогодні, 24 липня, на Олімпійських ігор-2024 у Франції матчем з Іраком чоловіча збірна України стартувала на футбольному турнірі. Команда Ротаня зазнала поразки з рахунком 1:2.

Перед звітним матчем зустрічалися два інші суперники українців по групі В: Аргентина по ходу зустрічі поступалася Марокко з рахунком 0:2, а потім забила два голи (2:2). Останній гол був аж... на 16-й компенсованій хвилині до другого тайму зустрічі, але його скасували після перегляду VAR. Потім була перерва у півтори години через безлад на трибунах стадіону і команди дограли три хвилини. Марокко здобуло перемогу над Аргентиною - 2:1.

Підопічні Руслана Ротаня активніше провели перший тайм матчу, створили кілька моментів біля воріт суперника, але от реалізація бажала кращого. Не пощастило Крупському та Хланю.

У другому таймі після передачі Криськіва Сікан пробив вище воріт. А на 53-й хвилині після виконання штрафного голкіпер Іраку парирував удар Таловєрова, але першим на добиванні був Рубчинський - 1:0 на користь українців. Це історичний гол, адже футбольна збірна України вперше бере участь на Олімпіаді.

А через кілька хвилин у ворота українців призначили суперечливе пенальті - Таловєров штовхнув опонента. Хусеїн реалізував пенальті, перегравши Фесюна. Після пропущеного голу українці зменшили тиск на ворота суперника. Моментів далі в українців не було. А от іракці свого досягли: на 75-й хвилині гри Джассім вивів вперед свою збірну. У компенсовані хвилини зустрічі українців врятував каркас воріт після удару гравця збірної Іраку.

ВІДЕО ГОЛІВ МАТЧУ ІРАК (U-23) – УКРАЇНА (U-23)

Олімпійська збірна України програла Іраку. Ця поразка підопічних Ротаня подібна поразці збірної України від Румунії на Євро-2024: коли всі запевняли, що українці переможуть, а вони програли.