Новини

«У нас не було інтенсивності, агресивності»: тренер збірної Грузії назвав причину поразки від України

Віктор Слюсаренко
Переглядів 9
1 голос
Віллі Саньйоль. Фото: Google
Головний тренер національної збірної Грузії Віллі Саньйоль після матчу третього туру Ліги націй назвав причини поразки від команди України, яка стала першою для грузинів у турнірі.

Перші 30 хвилин матчу Ліги націй проти України у виконанні гравців збірної Грузії були катастрофою. Про це заявив тренер грузинів Віллі Саньйоль.

«Перші 30 хвилин гри з нашого боку були катастрофою. У нас не було інтенсивності, агресивності. За таких дій із нашого боку Україна заслуговувала повести в рахунку. Надалі ми виправилися, але не мали достатньо моментів та шансів відігратися. Але ми повинні розуміти, що для того, аби вигравати матчі, ми маємо постійно тримати свій рівень, покращуватися. Цього ми сьогодні не зробили.

Дві третини матчу ми були кращою командою на полі, але так сталося, що сьогодні ми поступилися», – цитує Саньйоля пресслужба УАФ.

У першому турі Ліги націй Україна програла команді Албанії (1:2), у другому  Чехії (2:3), а в третьому – здолала Грузію (1:0) й нині перебуває на останньому місці у своєму квартеті.