Голи Ваната та Судакова не допомогли Україні у грі з Чехією: підопічні Реброва зазнали другої поразки у Лізі націй

Аватар Віктор Слюсаренко Віктор Слюсаренко
213
1 голос
Владислав Ванат забив гол у ворота Чехії. Фото: УАФ
Збірна України провела поєдинок проти Чехії у рамках другого туру групи 1 Ліги В Ліги націй. Гра у Празі закінчилась поразкою українців з рахунком 2:3.

10 вересня збірна України у другому турі Ліги В Ліги націй зазнала поразки від Чехії.

Середина першого тайму не порадувала українських шанувальників футболу: серії помилок захисник і Павел Шульц відкрив рахунок у зустрічі. Певний час був потрібен підопічним Сергія Реброва, щоб оговтатися після пропущеного голу.

На 35-й хвилині Михайло Мудрик виконав подачу з кутової позначки і Андрій Ярмоленко поцілив у поперечину воріт суперника. А через дві хвилини Микола Шапаренко виконав ідеальну передачу, після якої Владислав Ванат випередив опонента та розстріляв голкіпера Чехії – 1:1.

Святкування забитого голу Ваната. Фото: УАФ

У компенсовані хвилини першої половини зустрічі в опорній зоні українські гравці безперешкодно дозволили Шульцу підібрати м’яч та пробити у дальній нижній кут воріт.

Відео забитих голів у грі можна подивитись за ПОСИЛАННЯМ.

Після перерви гравці збірної Чехії віддали ініціативу України, зосередившись на утриманні здобутого результату. У середині тайму українці мали чудовий шанс зрівняти рахунок, але після передачі Олександра Зінченка Ванат не влучив у ворота суперника. А через вісім хвилин Мудрик не влучив у дальній нижній кут воріт Чехії.

На 79-й хвилині після перегляду VAR було призначено пенальті у ворота Анатолія Трубіна за гру рукою Миколи Матвієнка. Томаш Соучек впевнено переграв голкіпера збірної України. Через чотири хвилини Георгій Судаков ударом головою один м'яч відіграв.

Жахлива гра підопічних Сергія Реброва в обороні власних воріт призвела до поразки, що стала другою у нинішній Лізі націй. Нагадаємо, що у першому турі турніру збірна України програла Албанії (1:2)

Збірна Грузії в іншому матчі туру групи 1 здолала Албанію (1:0) та впевнено втримує лідерство у турнірній таблиці. Чехія та Албанія мають по три очки, Україна не набрала жодного очка.