Україна здолала Грузію у Лізі націй: перемогу приніс шедевр від Мудрика

Аватар Олександр Щербатих Олександр Щербатих
30
1 голос
Михайло Мудрик в епізоді зі взяттям воріт. Фото: УАФ
Національна збірна України у поєдинку третього туру Ліги націй перемогла команду Грузії (1:0) і продовжила позитивну статистику у зустрічах з Сакартвело.

Матч між Україною та Грузією почався з небезпечного штрафного удару від Кварацхелії. Проте, Хвіча не забив, а далі в гру втрутились нефутбольні моменти – на стадіоні в Познані зникло світло.

Недоліки з підготовкою матчу ліквідовували близько 10 хвилин (згодом арбітр додав 9 до першого тайму), тож на 19 хвилині команди фактично розпочинали перший тайм. Це допомогло скоріше збірній України. Саме наші футболісти створювали більше нагод, що дало свої плоди на 35 хвилині, коли прекрасним проходом та ударом з-за меж штрафного відзначився Михайло Мудрик – 1:0.

Після цього грузини на певний час взяли гру під свій контроль. Однак, це не принесло їм дивідендів, а старт другої половини гри був уже за підопічними Реброва. Далі українцям вдалось грамотно збудувати оборону та здобути перемогу.