Стався скандал на Олімпіаді: матч суперників України догравали, гол скасували, Аргентина програла

Аватар Віктор Слюсаренко Віктор Слюсаренко
717
1 голос
Аргентина — Марокко на Олімпіаді-2024. Фото: REUTERS/Thaier Al-Sudani
Один з двох стартових матчів олімпійського футбольного турніру відзначився скандалом. Нібито поєдинок між суперниками України по групі Аргентини та Марокко завершили з рахунком 2:2, а аргентинці зрівняли рахунок на 90+16 хвилині. Але...

Після цього почалися заворушення на трибунах, гравців обох команд почали закидати пляшками, стаканчиками та фаєрами.

У результаті після матчу (повідомлено, що гра завершилася внічию 2:2) було вирішено скасувати гол збірної Аргентини через порушення правил (переглядали VAR) та дограти три хвилини. Команди о 20:00 вийшли на поле, зіграли три хвилини, відзначились двома фолами та завершили зустріч. У підсумку збірна Аргентини програла стартовий матч з рахунком 1:2.

Відзначимо, що головний арбітр Гленн Нюберг зі Швеції здивував своїм рішенням, додавши до другого тайму зустрічі аж ... 15 хвилин. І на 16 компенсованій хвилині аргентинці забили гол. Ось такі суперечливі рішення арбітрів були у цій зустрічі.