«Є кілька запитань щодо дій захисту»: відомий воротар проаналізував пропущені голи збірної України

Аватар Віктор Слюсаренко Віктор Слюсаренко
152
2 голоси
«Є кілька запитань щодо дій захисту»: відомий воротар проаналізував пропущені голи збірної України
Ігор Шуховцев. Фото: ФК Маріуполь
Відомий український голкіпер Ігор Шуховцев дав оцінку кожному з трьох м’ячів, пропущених збірною України в товариському матчі з Польщею (1:3).

У матчі збірної України проти Польщі воротар Георгій Бущан не міг виручити при третьому пропущеному голі. Про це сказав колишній наставник Ігор Шуховцев.

«Що стосується першого голу, то є кілька запитань щодо дій захисту. Вони були неузгодженими. Це по-перше. По-друге, після подачі поляками кутового Бущан зробив було крок назустріч м’ячу, проте в останній момент далі не пішов, а зупинився. Це певною мірою дезорієнтувало захисників збірної України, які не стали вести належну боротьбу, адже вважали, що голкіпер оволодіє м’ячем або ж відіб’є його подалі від воріт», — сказав Шуховцев.

Експерт проаналізував і друге та третій пропущені голи українцями.

«Щодо другого м’яча, забитого Зелінським, то знову хотілося б торкнутися неузгодженості синьо-жовтих у грі в обороні. Розраховуючи на те, що партнер по команді зніме м’яч після удару поляка, Бущан не зміг зреагувати, коли той вдарився перед ним і залетів у ворота. 

Говорячи про третій м’яч, то до Бущана не може бути жодних претензій, адже український поляк (чи польський українець) Романчук головою пробив із п’яти метрів», — зазначив експерт в інтерв'ю сайту «Sport.ua».

  • 7 червня збірна України у спарингу поступилася Польщі (1:3);
  • Ребров назвав фінальну заявку збірної України на Євро-2024;
  • 11 червня в Кишиневі буде зіграно матч зі збірною Молдови;
  • 12 червня збірна України прибуде до місця постійної дислокації на Євро-2024 - містечка Вісбаден;
  • згодом збірна України вирушить на Євро-2024, яке з 14 червня по 14 липня прийме Німеччина.