Підготовка до Євро-2024: збірна України пропустила три в першому таймі та програла Польщі

Аватар Олександр Щербатих Олександр Щербатих
616
2 голоси
Себастьян Валукевич радіє забитому голу. Фото: PZPN
Збірна України зіграла другий контрольний матч у рамках підготовки до Євро-2024. Синьо-жовті невдало провели перші 30 хвилин та виявились слабшими за польську команду.

Матч розпочався неймовірно погано саме для біло-червоних. Уже на 56-й секунді Аркадіуш Мілік пішов у зіткнення в спробі відібрати м’яч в Руслана Малиновського. Цей момент став фатальним для форварда Наполі, який схоже отримав травму коліна. Враховуючи, що Мілік рвав хрестоподібні зв’язки на обох ногах – ситуація може обмежитись не лише пропуском Євро.

Проте, після заміни і кадрових проблем у Польщі, в України почались проблеми ігрові. Вже на 11-й хвилині поляки заробили кутовий. Після подачі в нашій штрафній почалась метушня у ході якої поляки «засунли» м’яч у ворота Бущана. Здавалось, що тут може бути порушення правили проти Таловєрова, але ні – 1:0 на користь Польщі.

Майже одразу господари поля мали подвоювати рахунок. Майже одразу поляки мали два хороші моменти, але удару Зелінського не вистачило точності, але з пострілом Букси впорався Бущан. Можна було подумати, що шторм минув, однак майже одразу забив Пьотр Зелінський. Хавбек Наполі прострілював з флангу, але м’яч нікого не зачіпивши залетів у дальній кут наших воріт – 2:0. На 30 хвилині матч перетворився на суцільну катастрофу. Ексукраїнець Тарас Романчук переграв Олександра Зубкова – 3:0.

Проте, надія воскресла ще у першому таймі. На 41 хв ми вибігли у контратаку. Малиновський віддав вдалий розрізний пас на Довбика і кращий бомбардир Ла Ліги скоротив відставання в рахунку. 3:1 за підсумком першого тайму.

🔥Відео гола Довбика🔥

Другий тайм розпочався із заміни. Замість Миколенка вийшов Зінченко. Команди не думали збавлювати оберти й, загалом, грали у досить відкритий футбол. Однак, дого все завершувалось напівмоментами. Перший момент синьо-довті створили на 57 хв, коли дуже небезпечно пробивав Довбик. Його удар перевели на кутовий. Згодом темп гри впав.

Небезпечніше стало після 70 хвилини, коли на поле вийшли Мудрик і Циганков. Але спочатку рятувати довелось Бущану. Це Адам Букса добре замикав подачу з флангу.

Нам своїх вбивчих нагод довелось чекати ще дев'ять хвилин. Мудрик вивів Судакова один на один зі Скорупським. Спочатку «кадру» врятував голкіпер, а при розіграші другого темпу атаки Зінченко пробив вище. Далі таких можливостей більше не було. 3:1 - перемога Польщі.

Польща - Україна - 3:1 (Урбанський, 11; Зелінський, 16; Романчук, 30; - Довбик, 41)

Польща: Скорупський, Ківьор, Саламон, Валюкевич (Берешинський, 61), Романчук (Модер, 61), Зелінський (Левандовський, 61), Залевський (Пихач, 72), Скурась, Шиманський, Букса, Мілік (Урбанський, 5; Калузінський, 61).

Україна: Бущан, Миколенко (Зінченко, 46), Бондар, Таловєров, Тимчик, Сидорчук, Маліновський (Михайличенко, 70), Зубков (Мудрик, 70), Ярмоленко (Циганков, 70), Судаков (Шапаренко, 81), Довбик (Ванат, 76).