«Якийсь дитячий садок у виконанні арбітра»: воротар олімпійської збірної України різко відреагував на призначення пенальті в грі з Іраком

Аватар Віктор Слюсаренко Віктор Слюсаренко
91
1 голос
Кирило Фесюн. Фото: УАФ
Голкіпер збірної України U23 Кирило Фесюн поділився своїми думками щодо призначеного пенальті у ворота нашої команди у поєдинку першого туру Олімпійського чоловічого турніру проти Іраку.

Гравці збірної України U-23 у матчі з Іраком у першому турі групового етапу Олімпіади-2024 могли розраховувати на кілька пенальті. Про це воротар української команди Кирило Фесюн зазначив в інтерв'ю сайту «Збірна».

«Чи було пенальті у грі з Іраком? Це взагалі не пенальті! Якийсь дитячий садок у виконанні арбітра. Якщо ставити такі пенальті, то рахунок у грі може бути 15:15. У штрафному майданчику завжди є дотики і поштовхи. Тоді можна кожного кутового ставити пенальті і не розбиратися», – сказав футболіст.

На думку гравця, у грі з Іраком у діях арбітра не було послідовності.

«У арбітра матчу не було ніякої послідовності. У першому таймі у іракця було рука, але суддя пенальті не дав. Потім Криськів вривався у штрафний майданчик і його відверто штовхнули. У другому таймі Сікана били по ногах у штрафному.

Нам арбітр без роздумів поставив пенальті, а коли порушували правила проти наших гравців – хоча б ВАР глянув», – зазначив воротар.