Марокко втратило перемогу над Аргентиною: завершилася гра суперників олімпійської збірної України

Аватар Віктор Слюсаренко Віктор Слюсаренко
434
2 голоси
Саф'ян Рахімі. Фото: Google
Сьогодні, 24 липня, на Олімпійських ігор-2024 у Франції двома матчами розпочався футбольний турнір серед чоловіків, участь в якому бере збірна України U-23.

Українці свою гру першого туру проведуть сьогодні пізніше (о 20:00 розпочнеться зустріч з Іраком), а нині зіграли суперники збірної України по групі В – аргентинці та марокканці.

Аргентинці несподівано зазнали поразки від Марокко. Наприкінці першої половини Рахімі вивів вперед марокканців. У другому таймі він реалізував пенальті. Згодом Сімеоне, який вийшов за заміну у другій половині гри, один м'яч відіграв.  Відзначимо, що головний арбітр Гленн Нюберг зі Швеції здивував своїм рішенням, додавши до другого тайму зустрічі аж ... 15 хвилин. І на 16 компенсованій хвилині аргентинці зрівняли рахунок - від поразки врятував гол Медіни. Нічия 2:2.

Паралельно відбувався ще один матч олімпійського футбольного турніру Узбекистан – Іспанія. Поєдинок завершився впевненою перемогою іспанських футболістів – 2:1.