Система VAR завадила клубу Миколенка взяти перші очки у чемпіонаті Англії

13.08.2022 16:30

Український захисник Віталій Миколенко не допоміг Евертону уникнути другої поспіль поразки у першості Англії

Евертон Віталія Миколенка у 2-му турі англійської Прем'єр-ліги на виїзді зустрічався з Астон Віллою. Український захисник вийшов на поле у стартовому складі «ірисок» і відіграв увесь матч, не відзначившись результативними діями.

На 24-й хвилині, здавалося, гості зуміли відкрити рахунок, однак суддя звернувся по допомогу до системи VAR і після перегляду епізоду взяття воріт відмінив через положення поза грою. А от через сім хвилин господарі забили вже чистий м'яч, до якого у арбітра претензій вже не було.

У другому таймі команди обмінялися м'ячами, що не допомогло «ірискам» врятувати бодай очко. В результаті 1:2 – друга поспіль поразка Евертона у новій англійській першості.