Реал без Луніна не здолав Лас-Пальмас: «вершкові» вдруге втратили очки в Ла Лізі

Аватар Віктор Слюсаренко Віктор Слюсаренко
384
1 голос
Епізод матчу Лас-Пальмас – Реал. Фото: Google
У рамках третього туру іспанської Ла Ліги мадридський Реал на виїзді зіграв внічию з Лас-Пальмасом. Поєдинок завершився з рахунком 1:1. Українець Андрій Лунін всю гру провів на лаві запасних.

У першому таймі господарям вдалося забити швидкий гол: на п’ятій хвилині відзначився Молейро. У другому таймі мадридська команда зуміла зрівняти рахунок: Жуніор реалізував пенальті, яке було призначено за гру рукою Суаресом у власному штрафному майданчику.

Реал вдруге у чемпіонаті втратив очки. Нагадаємо, що у першому турі зіграв внічию з Мальоркою (1:1).

Українець Андрій Лунін увесь матч провів на лаві запасних Реала.

У четвертому турі Ла Ліги, 1 вересня, мадридський Реал прийме Бетіс, який у фіналі кваліфікації Ліги конференції пройшов Кривбас (2:0, 3:0). Початок гри – о 22:30 за київським часом).

Чемпіонат Іспанії - Ла Ліга

3 тур, 29 серпня

Лас-Пальмас – Реал 1:1 (1:0)

Голи: Молейро, 5  –  Жуніор, 69 (пен)

• Контракт українського стража воріт з Реалом чинний до 30 червня 2025 року.
  • Transfermarkt оцінює українця у 25 мільйонів євро.
  • Лунін у складі збірної України провів 13 ігор, дебютувавши ще 23 березня 2018 року у товариському матчі з Саудівською Аравією (1:1). Андрій зіграв один матч на Євро-2024.