Провальні чотири хвилини гри: Кривбас зазнав поразки від Бетіса у кваліфікації Ліги конференцій

Аватар Віктор Слюсаренко Віктор Слюсаренко
350
1 голос
Матч Бетіс – Кривбас. Фото: ФК Кривбас
В Іспанії криворізький Кривбас зазнав поразки від Бетісу у матчі-відповіді фіналу кваліфікації Ліги конференцій. Гра завершилася з рахунком 3:0 на користь іспанського клубу.

У першому таймі гри Кривбас сорок хвилин тримав свої ворота недоторканими, а потім провів чотири дуже провальні хвилини, пропустивши три голи. У складі іспанської команди дублем відзначився Еззальзулі.

Другий тайм матчу вже нічого не вирішував: складно було сподіватися, що українська команда відіграє п’ять голів. Команди відіграли 45 хвилин без забитих м'ячів.

За сумою двох матчів (0:2, 0:3) Кривбас залишає єврокубки та може повністю сконцентруватися на чемпіонаті та Кубку України. Бетіс же впевнено вийшов до основного раунду Ліги конференцій, жеребкування якого відбудеться 30 серпня (початок – о 15:30 за київським часом).

Ліга конференцій

Фінал кваліфікації, матч-відповідь. 29 серпня

Бетіс (Іспанія) – Кривбас (Україна) 3:0 (3:0)

Голи: Руїбаль, 40; Еззальзулі, 41, 43

Бетіс: Сілва, Родрігес, Натан, Льоренте (Перро 46), Бельєрін, Альтіміра, Джонні, Еззальзулі (Форнальс 60), Лосада, Родрі (Хуанмі 68) - Руїбаль (Діао 60) (к).

Кривбас: Кліщук, Дібанго, Стецьков, Романчук, Бандейра (Понєдєльнік 46), Вакулко (к), Хомченовський, Бізімана, Драмбаєв, Луньов (Соса 59), Кузик (По 46), Кожушко (Микитишин 59).

• В УПЛ свій наступний матч Кривбас зіграє першого вересня: вдома зустрінеться з Шахтарем (початок – о 18:00).