Реал без Луніна не переміг Мальорку: «вершкові» невдало стартували у чемпіонаті Іспанії

Аватар Віктор Слюсаренко Віктор Слюсаренко
442
Андрій Лунін. Фото: ФК Реал
У рамках першого туру іспанської Ла Ліги мадридський Реал на виїзді зіграв внічию з Мальоркою. На гол Родріго у другому таймі гри відповів Мурікі.

У першому таймі зустрічі Родріго вивів вперед Реал. А після перерви Мурікі зрівняв рахунок. Мадридська команда мала чимало часу, щоб забити переможний гол, але не вдалося.

Українець Андрій Лунін увесь матч провів на лаві запасних Реала. Всю гру відіграв бельгієць Тібо Куртуа.

У другому турі Ла Ліги, 25 серпня, мадридський Реал прийме Вальядолід. Початок гри – о 18:00 за київським часом).

Чемпіонат Іспанії - Ла Ліга

1 тур, 18 серпня

Мальорка – Реал 1:1 (0:1)

Голи: Мурікі, 53 – Родріго, 13

• У сезоні 2023/24 років Андрій Лунін відіграв у светрі королівського клубу у 31-му матчі в усіх офіційних турнірах: 32 пропущені голи, 12 поєдинків «на нуль».
  • Контракт українського стража воріт з Реалом чинний до 30 червня 2025 року.
  • Transfermarkt оцінює українця у 25 мільйонів євро.
  • Лунін у складі збірної України провів 13 ігор, дебютувавши ще 23 березня 2018 року у товариському матчі з Саудівською Аравією (1:1). Андрій зіграв один матч на Євро-2024.