«Реактивний Мудрик перебуває в бойовій формі»: Михалик дав пораду Реброву, як зіграти з Чехією

Аватар Віктор Глухенький Віктор Глухенький
14
1 голос
Михайло Мудрик. Фото: УАФ
Колишній захисник київського Динамо Тарас Михалик поділився враженнями від матчу Ліги націй між Україною та Грузією (1:0) і очікуваннями від гри синьо-жовтих проти Чехії.

Тарас Михалик лаконічно пояснив, завдяки чому, на його думку, Україна змогла перемогти збірну Грузії у поєдинку третього туру Ліги націй та порадив наставнику синьо-жовтих Сергію Реброву, як варто зіграти з Чехією.

«В матчі з грузинами були два різні тайми. До перерви українці свою ігрову перевагу матеріалізували в забитий Mихайлом Mудриком гол, а в другій 45-хвилинці вже більше грали по рахунку. Максимальна концентрація допомогла досягти першої перемоги.

Оскільки чехи є прибічниками агресивної, силової манери, то можливо варто з ними зіграти другим номером, враховуючи, що реактивний Мудрик перебуває в бойовій спортивній формі, а Микола Шапаренко та Георгій Судаков можуть гостро зіграти на підступах до штрафного майданчика суперника», – розповів Михалик в інтерв'ю Sport.ua.

🔥 Читайте також: «Мудрик крутіший за Кварацхелію»: Кополовець оцінив переможний гол Михайла у матчі Україна – Грузія.

Нагадаємо,що у першому турі Ліги націй Україна програла команді Албанії (1:2), у другому поступилася Чехії (2:3), а у третьому з мінімальним рахунком перемогла Грузію (1:0).