Олександр Шовковський: «Радий за Бущана і Шапаренка»

25.05.2023 16:02
Категории: Новини

Виконувач обов’язків головного тренера київського Динамо Олександр Шовковський прокоментував перемогу над ковалівським Колосом (3:0)

Фото fcdynamo.com

«По-перше, хочу привітати всіх уболівальників Динамо з перемогою і подякувати нашим захисникам за те, що взагалі є можливість проводити матчі української Прем’єр-Ліги, нашим воїнам, славним Героям, які боронять нашу країну. Ми бажаємо якнайскоріше здобути всіма нами омріяну перемогу, бажаємо, аби всі повернулися додому живими та здоровими. Це перше і головне, що хочеться сказати.

Друге, стосовно матчу — ми розуміли, що це буде зовсім інша гра у порівнянні з тією, яка була в минулому турі, готувалися до важкого поєдинку з командою, яка буде будувати свої захисні лави і діяти на контратаках. Щось удалося, щось — ні. Добре, що ми відіграли «на нуль». Я радий за Жору Бущана, який нарешті повернувся до основного складу. Це перша його гра в цьому році.

Я дуже радий за Миколу Шапаренка, ми теж хотіли йому дати таку можливість, хоч він ще не готовий на всі сто відсотків. Ми хочемо, аби в нього був ще більший стимул працювати, готуватися і, можливо, вийти на свою кращу форму якраз до матчів національної збірної, аби він допоміг головній команді країни здобути важливі перемоги. Так само ми підтримуємо нашу молодь і дивимося в майбутнє.

Хочу додати, що сьогоднішній матч для мене особливий, тому що сьогодні день народження моєї матері. Я хочу її привітати з днем народження», — цитує Шовковського офіційний сайт Динамо.

Тренер Шахтаря: «Чемпіонат ще не зроблений — мусимо зіграти два матчі»

Лента новостей

Українські інтернет казино