Динамо та Колос провели тренування з підвищеною відповідальністю: кияни без питань довели свій вищий клас

24.05.2023 15:50

Для обидвох команд це був, по суті, товариський поєдинок — Колос міцно застряг в середині турнірної таблиці, а Динамо зберігає примарні шанси на бронзу.

Фото УПЛ

Відповідно, і рівень емоцій в цьому поєдинку був далеким від того, що спостерігався у попередніх очних поєдинках.

Рахунок у матчі було відкрито вже на 8-й хвилині — голкіпер Колоса Євген Волинець на рівному місці намалював гол, завозившись з м'ячем і не впоравшись з пресингом з боку Перріса.

Проте перед самою перервою Динамо мало закривати матч, однак Буяльський дивом змарнував одну за одною дві стовідсоткові нагоди.

Колос шукав свої шани в контратаках, утім, сенсації все ж не сталося — якраз перед тим, як бути заміненим, Андрієвському вдався шикарний удар із середньої дистанції — 2:0.

Варто віддати належне Колосу — він прагнув повернутися в гру. Але забракло влучності у завершальній фазі атак, які могли призвести до голу. Натомість вже у компенсований арбітром час Шапаренко відзначив своє повернення асистом на Волошина.