«Нічим не поступались супернику в перші 40 хвилин»: Вернидуб прокоментував поразку Кривбасу від Бетіса в ЛК

Аватар Кирило Паршаков Кирило Паршаков
506
2 голоси
Юрій Вернидуб. Фото: ФК Кривбас
Після вчорашньої поразки від Бетіса головний тренер Кривбасу Юрій Вернидуб привітав суперника з виходом до групового етапу Ліги конференцій та проаналізував хід поєдинку.

Після вчораншьої поразки у матчі проти Бетіса (0:3), головний тренер криворізького клубу Юрій Вернидуб дав коментар клубній прес-службі, в якому прокоментував хід подій зустрічі:

«Вітаю Бетіс з перемогою та виходом до групового етапу Ліги конференцій. Дуже потужна та непогана команда, має у складі чимало швидких футболістів.

Хоча, якщо взяти гру в цілому, то ми нічим не поступались супернику в перші 40 хвилин. Пропустили перший гол, після чого трішки розсипались. Потім пропустили другий і третій мʼячі за декілька хвилин. Для нас це був удар».

Фахівець також зазначив, що у другій 45-хвилинці його підопічні зіграли краще:

«Поспілкувались з командою в роздягальні, зробили деякі заміни. Другий тайм зіграли 0:0, перший – програли 0:3. Тому багато коментувати не хочеться», – сказав Вернидуб.

Нагадаємо, що у першій зустрічі український колектив поступився представнику Ла Ліги з рахунком 0:2. Відтак Кривбас припинив свої єврокубкові виступи цього року.

• У третьому раунді відбору до Ліги Європи криворізький клуб поступився чеській Вікторії (1:2, 0:1).