Кривбас зазнав поразки у кваліфікації Ліги конференцій: скільки голів пропустив від іспанського клубу

Аватар Віктор Слюсаренко Віктор Слюсаренко
81
1 голос
Протистояння Соси та Родрі. Фото: ФК Кривбас
У словацькому місті Кошице криворізький Кривбас зазнав поразки від іспанського Бетісу у фіналі кваліфікації Ліги конференцій. Гра завершилася з рахунком 2:0 на користь гостей.

У першому таймі протистояння ще на восьмій хвилині воротам Кривбасу загрожував Фекір, але надійно зіграв воротар Кліщук. А на 13-й хвилині Авіла відкрив рахунок. Наприкінці тайму Авіла міг оформити дубль, але після передачі Ази не влучив по воротах Кліщука.

У другому таймі Кузик пробивав по воротах - голкіпер Бетіса Сілва спіймав м'яч. А згодом Еззальзулі асистував Родрі, який подвоїв рахунок.

ВІДЕО ГОЛІВ МАТЧУ КРИВБАС – БЕТІС

Матч-відповідь між цими командами відбудеться 29 серпня. Початок гри – 22:00.

В УПЛ свій наступний матч Кривбас зіграє 25 серпня: вдома зустрінеться з Інгульцем (початок – о 18:00).

Ліга конференцій

Фінал кваліфікації, 22 серпня

Кривбас (Україна) – Бетіс (Іспанія) 0:2 (0:1)

Голи:  Авіла, 13; Родрі, 62

Нагадаємо, що ще до матчів у цій парі спалахнула суперечка. Річ у тім, що за кілька днів до матчу Кривбас звернувся до УЄФА з проханням замінити турецького арбітра Арду Кардешелера, який обслуговував товариський матч між Росією та Сербією, через потенційну упередженість його рішень у зустрічі. Але головний тренер Бетіса Мануель Пеллегріні не підтримав позицію українців.