Несподіваний розгром: Олімпійська збірна України розтрощила Італію на турнірі у Франції

Аватар Віктор Слюсаренко Віктор Слюсаренко
801
Олімпійська збірна України. Фото: УАФ
Підопічні Руслана Ротаня демонструють результативний футбол на турнірі Моріса Рівелло у рамках підготовки до виступу на Олімпійських іграх-2024.

Олімпійська збірна України (U-23) святкувала розгромну перемогу над збірною Італії на міжнародному турнірі Моріса Рівелло у французькому місті Марсель. Рахунок зустрічі 4:0.

У першому таймі зустрічі з передачі Мартинюка Хлань вивів вперед збірну України.

Відео голу Максима Хланя дивіться за ПОСИЛАННЯМ

Після перерви подвоїв перевагу синьо-жовтих півзахисник Олександрії Олександр Мартинюк.

Відео голу Олександра Мартинюка дивіться за ПОСИЛАННЯМ

На 64-й хвилині зустрічі нападник Шахтаря Данило Сікан довів рахунок до розгромного.

Відео голу Данила Сікана дивіться за ПОСИЛАННЯМ

Забивши три голи, українці не збавляли свої швидкості і були винагороджені. На 71 хвилині гри Назар Волошин забив четвертий гол у ворота італійців. Йому асистував Єгор Ярмолюк.

Відео голу Назара Волошина дивіться за ПОСИЛАННЯМ

Це друга перемога українців на турнірі. Раніше підопічні Руслана Ротаня впевнено переграли Індонезію (3:0). Наступний поєдинок на міжнародному турнірі синьо-жовті проведуть 8 червня проти команди Панами.

Турнір Моріса Рівелло

2 тур

Україна (U-23) - Італія (U-21) 4:0 (1:0)

Голи: Хлань, 31; Мартинюк, 53; Сікан, 64; Волошин, 71.

• Участь у турнірі Моріса Рівелло є для української олімпійської команди етапом підготовки до ОІ 2024 у Парижі;
  • футбольний турнір Олімпіади-2024 відбудеться у Франції з 26 липня по 11 серпня;
  • суперниками синьо-жовтих на груповому етапі Олімпіади будуть збірні Аргентини, Марокко та Іраку.