Історична перемога: Олімпійська збірна України розгромила Індонезію на турнірі у Франції

Аватар Віктор Глухенький Віктор Глухенький
339
4 голоси
В атаці Максим Брагару. Фото: УАФ
Олімпійська збірна України (U-23) з розгромної перемоги розпочала виступи на міжнародному турнірі Моріса Рівелло у французькому місті Марсель. Синьо-жовті переграли команду Індонезії (U-20) (3:0).

Поєдинок проти Індонезії підопічні Руслана Ротаня розпочали за здоров’я, як-то кажуть. Вже перша атака, яка видалась дуже затяжною, трансформувалася у гол: Олександр Драмбаєв прострілив з флангу, а Геннадій Синчук в дотик спрямував м’яч у сітку воріт суперників. Йшла дев’ята хвилина гри.

Відео голу Геннадія Синчука дивіться за ПОСИЛАННЯМ

Ще до перерви подвоїв перевагу синьо-жовтих півзахисник Олександрії Микола Михайленко.

Відео голу Миколи Михайленка дивіться за ПОСИЛАННЯМ

А по перерві остаточно деморалізував азіатів півзахисник львівського Руха Олег Федор, який довів справу до розгрому.

Забивши три і не отримавжи жодного у відповідь, українці дещо вгамувалися і більше голами мільйонну армію фанів на батьківщині не потішили та спокійно довели справу до закономірної вікторії.

Товариський матч

Індонезія (U-20) – Україна (U-23) 0:3 (0:2)

Голи: Сінчук, 9, Михайленко, 30, Федор, 59.

• Участь у турнірі Моріса Рівелло є для української олімпійської команди етапом підготовки до ОІ 2024 у Парижі.
  • Футбольний турнір Олімпіади-2024 пройде у Франції з 26 липня по 11 серпня.
  • Суперниками синьо-жовтих на груповому етапі ОІ будуть збірні Аргентини, Марокко та Іраку.

Нагадаємо, що нещодавно вінгер збірної України Геннадій Синчук дав ексклюзивне інтерв’ю нашим колегам з «Українського футболу», де поділився враженнями від виступів в еліт-раунді відбору до Євро-2024 і не лише.

Також з журналістами «Українського футболу» мав розмову і Олег Федор, який з-поміж іншого прокоментував свій дебют за олімпійську збірну України.

Нагадаємо, що в березні олімпійська збірна України мала товариську гру проти Японії, яку підопічні Руслана Ротаня прогрили (0:2). Тож, перемога над Індонезією стала першою в історії нашої команди-олімпійців.