Іспанія переграла Грузію в 1/8 фіналу Євро-2024: казка завершилася розгромом від фаворита

Аватар Віктор Слюсаренко Віктор Слюсаренко
991
4 голоси
Вільямс забив гол у ворота Грузії. Фото: УЄФА
На чемпіонаті Європи-2024 з футболу визначився четвертий чвертьфіналіст турніру. Збірна Іспанії святкувала вольову перемогу над Грузією, відповівши чотирма голами на автогол.
  • Іспанія посіла перше місце у групі В, вигравши всі три матчі (дев'ять очок)
  • Грузія з чотирма балами фінішувала третьою у групі F, вперед пропустивши Португалію та Туреччину.

Збірна Грузії дивовижно виступала на цьому турнірі, запаливши серця чималій кількості вболівальників не лише своєї країни. І ось у протистоянні з іспанцями, що є фаворитом Євро-2024, постаралися дати бій. На 18-й хвилині гри після прострілу Какабадзе Ле Норман зрізав м'яч у сітку власних воріт. Грузинські футболісти повели в рахунку. 21 хвилину тривали казкові відчуття. А потім з передачі Вільямса Родрі вдалося зрівняти рахунок.

У другому таймі протистояння Ямаль асистував Руїсу, який вивів вперед Іспанію. Вільямс збільшив рахунок до 3:1. Згодом Ольмо забив четвертий гол - 4:1. З перевагою у три забиті м'ячі завершився матч. Для грузинських футболістів виступ на дебютному чемпіонаті Європи можна занести в актив. Підопічні Саньоля порадували своїх шанувальників виходом у плей-оф, в якому Іспанія виявилася не по зубах. Хоча перший тайм матчу був оптимістичним.

👉ДИВИТИСЯ ВІДЕО ГОЛІВ МАТЧУ ІСПАНІЯ — ГРУЗІЯ👈

• Захисник Шахтаря Гіоргі Гочолейшвілі увесь матч провів на лаві запасних.
  • Півзахисник київського Динамо Георгій Цітаішвілі, який на правах оренди минулий сезон провів у батумському Динамо, вийшов на заміну на 63-й хвилині, замінивши Луку Лочошвілі.

Іспанія у чвертьфіналі Євро-2024 зустрінеться з Німеччиною, яка 29 червня перемогла Данію (2:0). Матч 1/4 фіналу відбудеться 5 липня в Штутгарті.