Німеччина переграла Данію в 1/8 фіналу Євро-2024: дали бій, але сенсації не сталося

Аватар Віктор Слюсаренко Віктор Слюсаренко
116
2 голоси
Святкування забитого голу Гаверца. Фото: УЄФА
На чемпіонаті Європи-2024 з футболу визначився другий чвертьфіналіст турніру. Збірна Німеччини святкувала перемогу над Данією, забивши два «сухі» голи.
  • Німеччина посіла перше місце у групі А, набравши сім очок.
  • Данія з трьома балами фінішувала другою у групі С, вперед пропустивши Англію.

На старті зустрічі німецька збірна вийшла вперед, але взяття воріт було скасовано після перегляду VAR. А на 36-й хвилині поєдинок було зупинено через погані погодні умови (дощ, грім та град). Через 25 хвилин гру було поновлено.

На початку другого тайму Андерсен відправив м'яч у сітку воріт господарів - знову перегляд VAR, і скасування голу. А на 53-й хвилині було призначено пенальті - Андерсен кілька хвилин тому міг стати героям, а став антигероєм - саме за його гру рукою зафіксували порушення правил. Гаверц впевнено реалізував пенальті. На 70-й хвилині гри Мусіала подвоїв рахунок у протистоянні з Данією. Матч завершився з рахунком 2:0. Гравці збірної Данії дали бій фавориту, але сенсацію не створили.

👉ДИВИТИСЯ ВІДЕО ГОЛІВ МАТЧУ НІМЕЧЧИНА — ДАНІЯ👈

Німеччина у чвертьфіналі Євро-2024 зустрінеться з переможцем пари Іспанія – Грузія. Матч відбудеться 5 липня в Штутгарті.

Раніше збірна Швейцарії сенсаційно вибила Італію з Євро-2024. Швейцарці зіграє з переможцем пари Англія – Словаччина.