Гол Консейсау на останніх хвилинах поєдинку: Португалія вирвала перемогу над Чехією на Євро-2024

Аватар Віктор Слюсаренко Віктор Слюсаренко
280
2 голоси
Роналду пробивав по воротах суперника. Фото: УЄФА
Сьогодні, 18 червня, у матчі першого туру групового етапу чемпіонату Європи 2024-го року у групі F зустрічалися національні збірні Португалії та Чехії.
  • Готуючись до Євро-2024, збірна Туреччини під керівництвом італійського спеціаліста Вінченцо Монтелли зіграла внічию з Італією (0:0) та поступилася Польщі (1:2).
  • Грузія, яку очолює француз Віллі Саньоль, у червні провела один спаринг - з рахунком 3:1 завдала поразки Чорногорії.
  • Раніше збірні Португалії та Чехії між собою зустрічалися тричі на чемпіонатах Європи (дві перемоги португальців - 1:0 та 3:1; одна звитяга на рахунку чехів - 1:0). Окрім того, команди двічі один одному протистояли у Лізі націй -  Португалія здобула перемоги в обох зустрічах (2:0, 4:0).

Перша половина матчу не порадувала забитими голами. А на 62-й хвилині зустрічі Провод вивів вперед Чехію. Через сім хвилин завдяки автоголу Гранаца португальці зрівняли рахунок. На 87-й хвилині гри з передачі Роналду Жота відправив м'яч у сітку воріт чехів - після перегляду VAR взяття воріт було скасовано. А у компенсовані хвилини протистояння Консейсау забив гол і приніс перемогу збірній Португалії.

Переможний гол Консейсау. Фото: УЄФА

👉ДИВИТИСЯ ВІДЕО ГОЛІВ МАТЧУ ПОРТУГАЛІЯ - ЧЕХІЯ👈

Євро-2024, група F, 1-й тур

Португалія — Чехія — 2:1 (0:0)

Голи: Гранац, 69 (авт); Консейсау, 90+2 — Провод, 62

Нагадаємо, що у першому матчі цієї групи збірна Туреччини переграла Грузію (3:1) та розташувалася на першому місці у турнірній таблиці: