Евертон зіграв внічию з Лестером, Брентфорд та Борнмут зазнали поразок: як зіграли українці у матчах п’ятого туру АПЛ

Аватар Віктор Слюсаренко Віктор Слюсаренко
67
1 голос
Ілля Забарний. Фото: Google
У рамках п’ятого туру Англійської Прем’єр-ліги команди трьох українських футболістів провели свої матчі. Перемогу не здобула жодна команда українців.

Евертон на виїзді зустрічався з Лестером. Гра завершилася з рахунком 1:1. Українець Віталій Миколенко звітну гру пропустив.

Нагадаємо, що у матчі четвертого туру АПЛ проти Астон Вілли (2:3) нашого співвітчизника було замінено у першому таймі. Тренер «ірисок» Шон Дайч після гри сказав, що Миколенку стало недобре.

Борнмут на виїзді протистояв Ліверпулю. Гра завершилася перемогою господарів  – 3:0. Українець Ілля Забарний відіграв увесь матч.

Брентфорд завітав у гості до Тоттенгема та зазнав поразки – 1:3. Єгор Ярмолюк вийшов у стартовому складі Брентфорда та був замінений на 63-й хвилині зустрічі.

Голи: Соланке, 8; Джонсон, 28; Меддісон, 85 – Мбемо, 1

• Миколенко у складі збірної України загалом провів 42 поєдинки, в яких забив один гол. На чемпіонаті Європи-2024 Віталій зіграв лише одну гру.
  • Забарний у складі збірної України зіграв 39 ігор, забив один гол. На Євро-2024 Забарний відіграв без замін усі три матчі у складі національної збірної України.
  • Ярмолюк у складі олімпійської збірної України зіграв чотири матчі, в яких забив один гол.