«Йому стало погано»: шокуючі подробиці травми Віталія Миколенка в АПЛ

Аватар Віктор Глухенький Віктор Глухенький
1897
1 голос
Віталій Миколенко. Фото: Google
Головний тренер Евертона Шон Дайч розповів, через що замінив Віталія Миколенка у першому таймі матчу шостого туру Англійської Прем'єр-ліги проти Астон Вілли (2:3).

У першому таймі матчу четвертого туру АПЛ між Астон Віллою та Евертоном, український оборонець «ірисок» Віталій Миколенко вже на 26 хвилині гри сам попросив про заміну.

Під час трансляції не було видно, щоб Миколенко травмувався під час якогось зіткнення з кимось із суперників. І, як виявилося згодом, наш співвітчизник дійсно не травмувався.

«Він (Миколенко) сказав, що йому стало погано, тому нам довелося його зняти», – цитує містера Дайча BBC.

• Після чотирьох турів Евертон має у доробку нуль балів та посідає останнє, 20 місце у турнірній таблиці Англійської Прем'єр-ліги.
  • Свій наступний поєдинок підопічні Шона Дайча проведуть 17 вересня. «Іриски» на «Гудісон парк» прийматимуть Саутгемптон в третьому раунді Кубка ліги.