Миколенко зазнав травми у поєдинку АПЛ проти Астон Вілли: чи відомо, що з українцем

Аватар Віктор Глухенький Віктор Глухенький
526
1 голос
Віталій Миколенко. Фото: Google
Український оборонець Евертону Віталій Миколенко не зміг дограти до кінця поєдинок четвертого туру Англійської Прем'єр-ліги, зазнавши травми у першому таймі.

У Віталія Миколенка знову халепа, а точніше пошкодження. У першому таймі матчу четвертого туру АПЛ між Астон Віллою та Евертоном, українець на 26 хвилині гри просто сів на газон та попросив жестом заміну.

Під час трансляції не було видно, щоб Миколенко травмувався під час якогось зіткнення, тож характер проблеми нині визначити складно.

Нагадаємо, що Миколенко зазнав важкої травми ноги наприкінці минулого сезону, а також мав проблеми під час Євро-2024, де через ушкодження зіграв лише в одному матчі.

• Після першого тайму поєдинку у Бірмінгемі рахунок 2:1 на користь Евертона. За «ірисок» забивали Двайт Макніл та Джеймс Гарнер. У господарів поля забив їх головний голеадор Оллі Воткінс.
  • У сезоні 2024/25 років Віталій Миколенко зіграв за Евертон у чотирьох матчах: одна результативна передача.
  • Transfermarkt оцінює українського бека у 28 мільйонів євро.