Долю матчу в Ковалівці вирішив ранній гол

02.03.2024 20:07

У межах 19-го туру чемпіонату України львівський Рух на виїзді обіграв ковалівський Колос

Фото koloskovalivka.com

Тиждень тому ковалівці здолали Верес (2:0), а львів’яни розійшлися миром із Поліссям (1:1). Тепер же команди зійшлися одна з одною на полі Колоса.

Уже на четвертій хвилині гості вийшли вперед — Сич із передачі Квасниці влучно пробив у дальній кут. Надалі опоненти практично не створювали моментів аж до перерви.

На початку другого тайму команди обмінялися шансами, після чого знову пішла боротьба. У підсумку гол Сича так і залишився єдиним у матчі — Рух здобуває три очки в Ковалівці.