Ворскла переламала суперника в поєдинку чемпіонату України

02.03.2024 17:45

Полтавська Ворскла здобула вольову перемогу в матчі проти рівненського Вересу

Ворскла в домашньому поєдинку 19-го туру чемпіонату України приймала рівненський Верес.

Гості відкрили рахунок на 42-й хвилині. З лівого флангу Дахновський віддав передачу у штрафний майданчик на Мрвальєвича, а той пробив в один дотик і м'яч влетів у кут воріт.

А от другий тайм залишився за Ворсклою. На 47-й хвилині Пердута навісив з правого флангу, м'яч опинився у Мякушка, який поцілив у верхній кут воріт – 1:1.

Він же приніс і перемогу своїй команді. Після навісу з правого флангу виникла метушня у штрафному майданчику Вереса і Мякушко виявився спритнішим за усіх – 2:1.

У Вереса залишилося 12 очок і 15-те місце, а Ворскла набрала 26 пунктів і вийшла на сьому позицію.