Колос у Рівному на класі обіграв Верес

25.02.2024 15:06
Ярослав Вишняк

У своєму першому матчі після зимової паузи у очному поєдинку зійшлися Верес та Колос. Якщо у рівнян стоїть завдання вибратися з підвалу турнірної таблиці, то ковалівці ще не втрачають надії поборотися за місце у єврокубках.

Втім, перший тайм показав, що у господарів більше бажання перемогти, оскільки вони були ближчими до того, щоб забити. Найнебезпечніший момент виник на 43-й хвилині, коли після флангової передачі Дахновського Яго пробивав головою впритул, але Колос врятував Фесюн.

Після перерви вже Колос більше диктував умови противнику, однак якихось нерозв'язних проблем Вересу підопічні Ярослава Вишняка створити не могли. Однак на 80-й хвилині гостям вдалася показова контратака, вінцем якої став класний удар Цурікова в дев'ятку. 0:1. Поки Верес приходив до тями Колос забив вдруге. І знову завдяки класній контратаці. Крапку в епізоді поставив Паулаускас. 0:2. А автором гольової передачі, як і в першому взятті воріт, став Тотовицький.