Рух стає незручним суперником для Полісся

25.02.2024 20:21
Категории: Новини
Пилип Будківський

В першому колі львівські футболісти перемогли в Житомирі й сьогодні поліщукам, аби зберегти позиції в чільній групі треба було брати реванш. Це підопічним Юрія Калитвинцева не вдалося.

В дебюті відчувалося, що суперники нервують й часто помилялися в передачах. Проте настирливість гостей таки далася взнаки. Захисники господарів загубили біля своїх воріт Будківського, який в падінні відкрив рахунок. Невдовзі Тейлор міг збільшити перевагу своєї команди, але його удар з близької відстані Ледвій парирував. А на 31-й хвилині Підгурський майстерно реалізував пенальті, призначений за фол Чоботенка проти Климчука.

В другому таймі суперництво точилося на зустрічних курсах, хоча небезпечні моменти частіше виникали біля воріт господарів. Загалом, нічия навряд чи задовольнила амбітних опонентів.

Прем`єр-ліга. 18 тур

Рух Полісся 1:1 (1:1)

Голи: Підгурський (31, з пенальті) — Будківський (12).

Рух: Ледвій, Дідик, Слюбик, Сич, Підгурський (Притула, 53), Лях, Федор (Таллес, 53), Пастух, Квасниця (Теслюк, 85), Руніч (Плюман, 53), Климчук (Карабін, 71).

Полісся: Бойко, Шабанов, Чоботенко, Mихайличенко, Тейлор, Танковський, Крушинський, Грицук (Коста, 61), Mакуана (Ндукве, 73), Фортюне (Назаренко, 70), Будківський (Козак, 61).

Попереджені: Підгурський (10), Пастух (86) — Михайличенко (32), Грицук (51), Будківський (54), Тейлор (90+4).

25 лютого Львів. Стадіон Арена-Львів.

Лента новостей

Українські інтернет казино