Динамо святкувало перемогу над Карпатами: камбек перед вирішальними єврокубковими іграми

Аватар Віктор Слюсаренко Віктор Слюсаренко
316
1 голос
Павла Полегенька переслідують гравці Динамо. Фото: ФК Карпати
Київське Динамо завітало у гості до львівських Карпат у межах третього туру Української Прем’єр-ліги сезону-2024/25 років. Перемогу здобула команда з Києва – 3:1.
  • До звітного матчу з киянами Карпати у нинішньому сезоні УПЛ набрали чотири очки: зіграли внічию з Вересом (0:0) та розгромили Кривбас (3:0).
  • Динамо до цього матчу в УПЛ переграв Верес (2:1). Зустріч з Олександрією перенесено на пізніший термін. А от у кваліфікації Ліги чемпіонів команда Олександра Шовковського зіграла чотири поєдинки: три перемоги та одна нічия.

Перша хвилина зустрічі ошелешила Динамо: Олег Очеретько вивів вперед львівські Карпати. Гості змогли відігратися у середині тайму завдяки голу Олександра Піхальонка.

ВІДЕО ГОЛІВ МАТЧУ КАРПАТИ – ДИНАМО

У другому таймі гри після передачі Миколи Шапаренка нападник киян Владислав Ванат відзначився голом, забивши перший м’яч у нинішньому сезоні УПЛ. Стеніо міг зрівняти рахунок, але його удар потягнув Георгій Бущан. У компенсовані хвилини поєдинку Андрій Ярмоленко заробив пенальті - проти нього порушив правила голкіпер Олександр Кемкін. Андрій впевнено реалізував пенальті.

Матч наступного туру чемпіонату України Динамо з Ворсклою перенесено на пізніший термін через участь киян у кваліфікації Ліги чемпіонів. На підопічних Олександра Шовковського чекає два важливі поєдинки з австрійським Зальцбургом.

Карпати наступний свій матч зіграють вже 21 серпня: у рамках третього попереднього етапу Кубка України приймуть одеський Чорноморець.